Teden pomladi in papirna akcija

23. marca, 2021
Vrtec Bled

Ta teden v vrtcu praznujemo prihod pomladi. Otroci opazujejo in spoznavajo prve značilnosti tega letnega časa, ko se narave prične prebujati in nas razveseli z vso svojo lepoto. V želji po ozaveščanju pomena skrbi za naš planet, bomo v teh dneh izvedli humanitarni Tek podnebne solidarnosti. Odpravili se bomo na pomladanski izlet in poiskali (sladek) skriti zaklad, ki so nam ga ptički pustili v zahvalo, ker smo pozimi skrbeli zanje. V prihodnjem tednu pa bomo na igrišču izvedli še čistilno akcijo.

V tem tednu imamo na parkirišču pri Seliški cesti postavljen tudi zabojnik za star papir, zato vas vabimo, da nam pomagate zbrati kar največ papirja in tako skupaj prispevamo k skrbi za naše okolje.

Pa lep začetek pomladi!

Skip to content