POLETNE POČITNICE

15. junija, 2021

V času poletnih počitnic, med 28. junijem in 31. avgustom, je Vrtec Bled odprt med 6. in 16. uro.

Zaradi manjše prisotnosti otrok so za ta čas oblikovane nove (združene) skupine. Strokovni delavci so vam že (ali vam bodo v kratkem) sporočili, v kateri igralnici bo vaš otrok med počitnicami. Na spodnji sliki si lahko pogledate tudi sami.

Kje zjutraj oddam oz. popoldne prevzamem otroka v času počitnic:

Med 6. in 7. uro zjutraj bodo otroci združeni na igrišču (v Luknji) oz. na terasi Polžkov/Medvedkov.

Med 7. in 7.45 bodo otroci iz dveh sosednjih igralnic združeni na eni od teras teh igralnic (ali na igrišču).

Med 7.45 in 15.00 so otroci v skupini, v katero so napisani v tabeli.

Po 15. uri se ponovno združita po dve sosednji skupini na eni od teras teh igralnic (ali na igrišču).

Od 15.45 do 16.00 bodo združeni še zadnji otroci, in sicer na igrišču (v Luknji) oz. na terasi Polžkov/Medvedkov.