16. septembra, 2021
Vrtec Bled

V povezavi s preprečevanjem širjenja virusa SARS – CoV – 2 vas obveščamo, da je NIJZ v tem mesecu izdelal Navodila VIZ (vzgojno-izobraževalnim zavodom) ob sumu ali potrjenem primeru okužbe s SARS-CoV-2 v zavodu v šolskem letu 2021/22.

Dokument vam posredujemo v spodnji povezavi, da boste tudi vi obveščeni, kako bomo morali ravnati v primeru okužbe v oddelku.

Prepričana sem, da boste v dokumentu našli odgovore na vaša morebitna vprašanja, glede ukrepanja vrtca v primeru okužbe posameznega otroka ali zaposlenega, saj jih NIJZ natančno definira s tem dokumentom. V povezavi s tem boste od strokovnega delavca v vašem oddelku prejeli list za soglasje.

Iskreno želimo, da ne bi prihajalo do okužb, v primeru, da se zgodi, bomo pripravljeni.

Navodila VIZ: navodilo_vodstvu_viz_ob_sumu_ali_potrjenem_primeru_v_zavodu_v.2_1.pdf (nijz.si)

Predpripravljen seznam: seznam_viz.xlsx (live.com)

Skip to content