RADI HODIMO V BLEJSKO KNJIŽNICO

5. novembra, 2021

Skupine otrok redno obiskujejo blejsko knjižnico, kjer nam prijazni knjižničarji vedno pripravijo zanimivo knjižno urico glede na temo, o kateri se v skupini pogovarjajo. Danes je skupina prosila, da jim pripravijo knjige na temo spoznavanja poklicev, katere so si lahko ogledali že v knjižnici, nato pa so jih vzeli seboj v vrtec, kjer imajo svoj knjižni kotiček. Knjižničarka je otrokom tudi predstavila svoj poklic, poklic knjižničarja. V čitalnici je za otroke pripravila pravljico o medvedu, ki je zelo rad bral in imel svojo obilno knjižnico, kamor je z veseljem povabil svoje gozdne prijatelje, da so brali skupaj.

Za otroke iz najmlajših skupin pa so knjižničarji pripravljeni tudi priti v vrtec, da našim najmlajšim pripravijo pravljične minutke kar v njihovi igralnici.

Iz srca smo hvaležni za to sodelovanje s knjižnico, saj s tem otrokom resnično približamo način življenja s knjigo in bodo že od malih nog vzgojeni, da je knjiga del njihovega življenja.

Skip to content