IZMENJEVALNICA OBLAČIL IN USTVARJALNICA

27. septembra, 2022

“O ta majica prekratka, saj čez glavo mi ne gre!

Kaj pa hlače? Včasih dolge, zdaj ne grejo na noge.

Tudi jakno potrebujem, kapo , šal in rokavice.

Vse od lani dam pa tebi, da pogreješ majhne si ročice.”

Daj prinesi kaj še ti, tisto kar ne rabiš.

Kar premajhno je operi in prinesi preden na vse pozabiš.

SOBOTA, 1. 10. 2022, od 10.00 do 13.00 – OKTOBRSKA IZMENJEVALNICA IN USTVARJALNICA v Medgeneracijskem centru Vezenine Bled

Po vročem poletju je spet čas, da malo prevetrimo naše omare in si pripravimo osveženo jesensko garderobo. V Medgeneracijskem centru Bled pripravljamo posebno izmenjevalnico jesenske kolekcije in nakitaPrinesete lahko tudi tople odeje, kovtre, ki jih bomo potem podarili zavetišču za male živali. Iz preostalih prinešenih oblačil si boste lahko izdelali svojo unikatno vrečko. Potekala bo tudi makrame delavnica, kjer si boste lahko izdelali zapestnice za dober namen. Kampanja meseca oktobra, ki je svetovni mesec proti raku dojk, je rožnate barve, zato bodo tudi naše zapestnice roza. Ob izdelovanju bomo povadili oz. se naučili osnovni (kvadratni) vozel tako, da bomo skušali izdelati čim več zapestnic, ki jih bomo v oktobru v namen ozaveščanja lahko podarili naprej. Ob vseh delavnicah pa se boste lahko prepustili otroški filmski projekciji z naslovom Najboljši rojstni dan (vstopnina 3 €), katero bodo za nas pripravili fantje iz KINO BLED.

Skip to content