3. februarja, 2023

V februarju z otroki praznujemo mesec kulture.

V začetku meseca so najstarejše skupine obiskale Prešernovo rojstno hišo ter si ogledale Vrbo.

V petek pred zimskimi počitnicami smo imeli v večnamenskem prostoru vrtca proslavo ob kulturnem dnevu. Obiskal nas je dr. France Prešeren, otroci iz skupin pa so nastopili s programom. Ob spremljavi Ukulele benda je zapel tudi otroški pevski zborček.

V nadaljevanju meseca bomo ohranjali kulturno dediščino in praznovali pust, maškare bodo rajale v telovadnici, nato pa odšle še po Bledu odganjat zimo. Posladkali se bomo tudi s krofi.

Zadnji teden nas bodo obiskali varovanci Glasbenega centra Do re mi in za nas pripravili mali koncert. Obiskala nas bo tudi pravljičarka Anja Štefan, ki bo 4- do 6-letnim otrokom pričarala zanimivo pravljično uro.

Skip to content